LA RANDA
O NÁS

Photo
Ilona Tisovská

„Víno je poezie v lahvi…“

(Robert Louis Stevenson)

Za vším stojí naše láska k poznávání, cestování, dobrému jídlu a vínu. Procestovaly jsme v průběhu let mnoho zemí a poznaly různé kultury a gastronomie. Pro naši nabídku vín jsme se zaměřily na Evropu.

Jednou z velkých srdcových záležitostí je pro nás italská Umbrie, malý region ve střední Itálii, kterému se říká „zelené srdce Itálie“. Tato úžasná a osobitá atmosféra se promítá do chuti místních vín. Jedno z prvních vinařství, které jsme navštívily, je Cesarini Sartori, které v nás vyvolalo myšlenku založení vlastního podniku, díky kterému můžeme krásy místních vinařství přinést i na český trh. Založily jsme společnost Tisvini s.r.o. a otevřely vinný bar s názvem po naší oblíbené lahvi vína z tohoto vinařství LA RANDA.

Ve vinařství ctíme tradici, upřednostňujeme vinaře, kteří při výrobě vín dodržují tradiční postupy a vkládají do ní svoji osobitost. Tyto vinaře – naše dodavatele známe osobně, proto můžeme garantovat kvalitu a výjimečnost jejich produktů.

Naším cílem je nabízet a představovat kvalitní vína místních i evropských vinařství, jejichž ochutnání pro nás bylo zážitkem a tento zážitek chceme zprostředkovat i vám.

Budeme se těšit, pokud se setkáme v našem vinném baru LA RANDA, ať už se zastavíte na skleničku nebo se potkáme během některé z profesionálně vedených degustací.

Ilona & Sergej